Projektový manažer - Praha - Letiště Václava Havla - Kladno

Druh PPV:

  • Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)

Pracoviště:

  • Praha

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • VŠ/SŠ technického směru (stavební nebo dopravní obor)

Požadovaná praxe:

  • Předchozí zkušenost s vedením projektů min. 2 roky

Kvalifikační předpoklady:

  • Uživatelská znalost MS Office
  • Orientace v legislativě týkající se drah
  • Vynikající komunikační dovednosti a písemný projev

Požadovaný profil:

  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
  • Komunikativnost, flexibilita
  • Analytické myšlení, týmový duch
  • Odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:

  • Samostatné vedení a řízení unikátního projektu železniční infrastruktury ČR
  • Efektivní a korektní komunikace se zástupci municipalit, zhotoviteli, projektanty a veřejností
  • Řešení ligislativních náležitostí, technických problémů a smluvních záležitostí
  • Kontrola dodržování stanoveného harmonogramu díla, jeho věcného rozsahu, rozpočtu a nákladů

Nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po 6 měsících příspěvek na penzijní spoření aj.

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.