Systémový specialista - oddělení mechanizace

Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Praha

Možný nástup

  • dle dohody

Požadované minimální vzdělání

  • SŠ s maturitou nejlépe v oboru strojním nebo elektro

Požadovaná praxe

  • minimálně 2 roky v oboru kolejových vozidel nebo vystudovaný obor, týkající se problematiky kolejových vozidel

Kvalifikační předpoklady

  • alespoň základní znalost problematiky údržby kolejových vozidel nebo drážní legislativy, příp. zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek
  • znalost AJ alespoň na úrovni B1 s předpokladem dalšího progresu
  • výborné komunikační dovednosti v ČJ v písemné i ústní formě
  • dobrá znalost Microsoft Office

Požadovaný profil

  • časová flexibilita
  • spolehlivost
  • schopnost na sobě pracovat a dále se vzdělávat
  • týmová spolupráce

Pracovní náplň

  • příprava technických podkladů pro veřejné zakázky a následná participace v rámci jejich administrace a realizace
  • účast v mezinárodních technických pracovních skupinách (drážní legislativa, standardy, apod.)
  • participace na tvorbě interních technických předpisů
  • zpracování technických podkladů, prezentací, přehledů apod.

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • čipovou kartu EdenRed
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.