Správce virtualizačních platforem

Zajímá Vás železniční doprava? Rádi byste pracovali v týmu profesionálů, kteří jsou na svou práci hrdí? Máte zkušenosti s VMware? Baví Vás nové výzvy? Pojďte s námi spravovat IT základnu Správy železnic!

Jsme Odbor informatiky, organizační útvar Správy železnic, státní organizace a naším hlavním posláním je provozování, modernizace a rozvoj IT infrastruktury. Do týmu hledáme VMware správce, jenž se zapojí do správy VMware virtualizačních platforem.

Co budete dělat?

  • péče o stávající virtualizační farmy VMware ESXi (ano, máme jich několik)
  • správa VMware Horizon
  • navrhování designu a implementace nových řešení
  • spolupráce na zajímavých projektech v železniční dopravě

Co k tomu potřebujete?

  • zkušenost s implementací/správou VMware platformy, praxe min. 4 roky
  • znalost OS Linux (RHEL nebo Debian)
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, komunikativnost
  • SŠ/VŠ (ideálně s IT zaměřením)

Výhodou může být například

  • zkušenosti s Microsoft server prostředím
  • znalost vSAN
  • znalost síťové topologie

Jako každý IT administrátor/specialista byste měli mít analytické a kreativní myšlení a nebát se podělit o své návrhy a řešení s týmem a tím pádem mít i týmového ducha.

Na co se můžete těšit?

  • Perspektivní zaměstnání u stabilní a rozvíjející se společností s přátelskou firemní kulturou.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Široké spektrum možností pro rozvoj a vzdělávání
  • Firemní benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity, Multisport karta, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, zvýhodněné jízdné v ČR a zahraničí – po 6 měsících i pro rodinné příslušníky, stravenky)
  • Práci na pracovní poměr s pružnou pracovní dobou 37,5 hodin týdně
  • Pracovní notebook, mobilní telefon
  • Místo výkonu práce – nově zrekonstruované prostory u Masarykova nádraží, Praha 1

Zní to dobře? Chcete se dozvědět více? Skvělé! I když třeba nesplňujete do detailu naše očekávání, ale na pozici si věříte, pošlete nám Váš životopis a pár slov o sobě a my se Vám ozveme. Těšíme se na Vás!

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.