Projektant železničního svršku

Chcete ovlivnit směr české železnice?

Chcete být součástí týmu profesionálů s velkou odpovědností a zajímavými benefity?

Tak toto je práce pro Vás!

Druh PPV:
•    pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:
•    možné dle dohody

Možný nástup:
•    ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:
•    VŠ stavební nebo dopravní fakulta se zaměřením na železniční stavby

Požadovaná praxe:
•    vhodné i pro absolventy
•    výhodou praxe v oboru projektování železničních staveb

Kvalifikační předpoklady:
•    znalost základních norem a zákonných předpisů v oboru železničních staveb
•    výhodou znalost AJ na komunikační úrovni
•    výhodou zkušenosti se zpracováním návrhů koncepce železničních staveb a jejich projednávání
•    výhodou znalost programů AutoCad, Microstation

Požadovaný profil:
•    flexibilita a spolehlivost
•    komunikační schopnosti a práce v týmu

Pracovní náplň:
•    vyjadřování k projektovým dokumentacím všech stupňů za oblast železničního svršku a spodku včetně VRT
•    účast na tvorbě předpisů a norem v oblasti železničního svršku a prostorové průchodnosti tratí

Nabízíme:
•    zázemí stabilní státní organizace
•    možnost rozšíření znalostí v rámci drážní problematiky
•    6 týdnů dovolené
•    pracovní dobu 37,5 hod/týden
•    jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
•    příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
•    příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
•    volnočasovou kartu MultiSport, čipová karta Edenred
•    po roce příspěvek na penzijní spoření

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.