Nahrávání...

Ucházet se o pracovní místo

Podpora v metodice a evidenci bytového hospodářství

Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Dlážděná 1003/7, Praha 1

Možný nástup

  • ihned

Požadované vzdělání

  • VOŠ,  VŠ

Požadovaná praxe

  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady

  • znalost práce na PC (MS Office)
  • schopnost práce s daty (vyšší uživat. znalost MS Excel)
  • schopnost poskytování metodické podpory
  • prezentační dovednosti v psaném textu (MS Word, Power Point)
  • dobré komunikační schopnosti (emaily, tel. hovory)

Požadovaný profil

  • analytické myšlení
  • zkušenost s IS SAP výhodou
  • orientace v oblasti pronájmu výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, systematičnost
  • flexibilita, ochota se učit novým věcem
  • chuť metodicky řídit podřízené složky

Pracovní náplň

  • vedení evidence nájemních smluv na byty
  • spolupráce při tvorbě metodiky a uživatelských návodů
  • poskytování uživatelské podpory
  • součinnost při rozvoji IS SAP modul RE
  • reportování dat z IS SAP modul RE a kontrolní činnost

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky/stravenkový paušál
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— Již 18 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými více než 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.