Moderátor/facilitátor diskuzí - příprava vysokorychlostních tratí

Hledáme moderátora/facilitátora diskuzí, který se chce podílet na usměrňování a vedení diskuzí v rámci veřejných projednání k výstavbě vysokorychlostních tratí a být tak součástí projektu s velkým významem pro budoucnost. Čeká vás zajímavá a různorodá práce, která má smysl.

Druh PPV

  • DPČ

Pracoviště

  • Osobní setkávání zejména v Praze, ale projednání probíhají po celé ČR

Možný nástup

  • Co nejdříve, ale na kvalitního uchazeče si rádi počkáme

 Kvalifikační předpoklady

  • Prokazatelné zkušenosti s moderováním a vedením diskuzí
  • SŠ s maturitou
  • Uživatelská znalost programu Word, Excel a Outlook

Požadovaný profil

  • Excelentní mluvený i psaný projev, vysoká schopnost argumentace
  • Ochota řešit nestandardní situace a problémy
  • Proaktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost
  • Ochota cestovat po ČR
  • Ochota a schopnost se dále odborně vzdělávat, zájem o obor
  • Vysoká odolnost vůči stresu

Pracovní náplň

  • Vedení a usměrňování diskuzí v rámci veřejných projednání k výstavbě vysokorychlostních tratí
  • Náplň práce se bude v průběhu přípravy výstavby dynamicky měnit. Nebojte se stereotypu.

Nabízíme

  • Různorodou práci na mimořádném projektu, která vyžaduje hledání nových řešení
  • Finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem
  • Práce na DPČ

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— Již 19 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými více než 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.