Licenční specialista

Požadavky

  • předchozí zkušenosti se správou licencí
  • dobré ekonomické a technické znalosti a také znalosti softwaru.
  • znalost práce na PC (Office, Outlook)
  • smysl pro týmovou spolupráci
  • samostatnost, spolehlivost
  • ochota a schopnost se dál vzdělávat
  • znalost zákona o zadávání veřejných zakázek výhodou
  • zkušenost s administrativou objednávek výhodou

Pracovní náplň a odpovědnost

  • Metodická pomoc informatikům při využívání licenčního SW.
  • Metodická a kontrolní činnost v oblasti evidence SW.
  • Evidence SW a SW licence v intenrím programu
  • příprava podkladů + realizace veřejných zakázek
  • pomoc při administraci smluv
  • asistence při přípravě rozpočtů IT
  • práce v auditním nástroji pro SW
  • Spolupracuje při tvorbě vnitropodnikových směrnic.

Co Vám nabízíme

  • spolupráce na rozvoji IT oddělení
  • mzdové ohodnocení dle zkušeností uchazeče
  • příjemné benefity (6 týdnů dovolené, pracovní dobu 37,5 h týdně, zaměstnaneckou inKartu, elektronické stravenky nebo stravenkový paušál, kartu MultiSport, příspěvky z FKSP na dovolenou, atd...)
  • pružnou pracovní dobu
  • kanceláře v centru města s dobrou dostupností MHD, vlakem i autobusem

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— Již 19 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými více než 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.