Atlassian administrátor

Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici Atlassian administrátor. Jedná se o práci na projektech zaměřených na rozvoj nástroje pro interní využití, zejména pro agendy ICT, HR, centrálního ICT nákupu, ale například i autopark.

Druh PPV:

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  • V Celnici 1028/10, 110 00 Praha – Nové Město

Možný nástup:

  • Ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • Minimálně SŠ s maturitou

Požadovaná praxe:

  • Zkušenosti s konfigurací a provozováním JIRA cloudových aplikací cloud alespoň 1 rok

Kvalifikační předpoklady:

  • Prokazatelná znalost produktů firmy Atlassian
  • Vytváření workflow a nových řešení v rámci Atlassian prostředí
  • Znalost CI/CD (DevOps) principů výhodou
  • Zkušenost s rámcem ITILv4 výhodou

Požadovaný profil:

  • Analytické a logické myšlení, samostatnost, proaktivita, odpovědnost a schopnost řešení problémů
  • Ochota rozšiřovat si znalosti, poznávat současné systémy a jejich integrační možnosti
  • Tah na branku a dotahování řešení do cílového stavu
  • Komunikativnost (spolupráce s mnoha úseky společnosti)

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za správu a rozvoj svěřených systémů na L2 úrovni (administrace cloudových Atlassian produktů – JIRA service management, Jira work management, Opsgenie, Ibnsight, Confluence a další)
  • Komunikace s dodavateli a integrátory, konzultace s interními uživateli
  • Podpora interních projektových týmů v přátelském prostředí organizace
  • Péče o bezpečnost a stabilitu celého systému
  • Řešení požadavků a incidentů na jednotlivé nástroje
  • Správa uživatelských oprávnění
  • Spolupráce na návrhu a realizaci nových řešení
  • Průběžné zlepšování nástrojů
  • Příprava dokumentace, uživatelských návodů a školení

Nabízíme:

  • Zvýšený nárok dovolené (6 týdnů)
  • Pružnou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Práci v nových kancelářích v centru Prahy dobře dostupnou MHD, vlakem
  • Jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • Příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • Volnočasovou kartu MultiSport
  • Po 6 měsících příspěvek na životní a penzijní spoření aj.

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.