Specialista expertních měření

Hledáš práci v technickém oboru, zajímáš se o měřicí přístroje používané k diagnostice v železniční dopravě?

Nabízíme Ti šanci stát se specialistou na kalibraci drážních měřidel, práci ve špičkově vybavených laboratořích v mladém a příjemném kolektivu.

Druh PPV:

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  • Nádražní 408, 288 02 Nymburk

Možný nástup:

  • ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  • minimálně SŠ s maturitou

Požadovaná praxe:

  • vhodná znalost dopravního stavitelství, drážního provozu, prostředí železnice (není však podmínkou)
  • zkušenosti s měřením výhodou
  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady:

  • technické myšlení
  • manuální zručnost
  • pracovitost
  • umět hledat kreativní řešení a dokázat uvažovat analyticky nad komplexním problémem
  • výborné komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • pokročilá práce na PC (Office, Outlook, PowerPoint, internet a jiné)
  • řidičské oprávnění skupiny B

Požadovaný profil:

  • flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost
  • komunikativnost (smysl pro práci v týmu)
  • odolnost vůči stresu
  • analytické myšlení
  • bezúhonost (čistý trestní rejstřík)
  • ochota učit se novým věcem, měřícím metodám, atd.
  • přizpůsobit se různým situacím i pracovnímu režimu

Pracovní náplň:

  • samostatné provádění kalibrace měřidel podle schválených kalibračních postupů a metodik
  • provádění oprav a nastavení měřidel
  • provádění kalibrace měřidel u zákazníků
  • zabezpečení údržby etalonů, měřidel a přístrojů
  • provádění měření v terénu - aktivní řidič
  • příjem a výdej zakázek (komunikace se zákazníkem)

Nabízíme:

  • práci v čistém prostředí
  • zázemí státní organizace s odpovídajícím platovým ohodnocením
  • perspektivní pracovní uplatnění s pestrou náplní z hlediska rozsahu kalibrovaných veličin
  • práci v příjemném kolektivu
  • kvalitní zaškolení, spolupráce s renomovanými výrobci speciálních drážních měřidel
  • pružnou pracovní dobu s fondem pracovní doby 37,5 hod./týdně
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • příspěvek na penzijní spoření aj.
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru (školení, odborné semináře, jazykové kurzy ....)

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.