Nahrávání...

Příprava vysokorychlostních tratí (VRT)

Druh PPV

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Praha

Možný nástup

  • Ihned podle dohody

Požadované vzdělání

  • vysokoškolské v oboru silnoproudých zařízení nebo obdobném; znalost železnice výhodou

Požadovaná praxe

  • vhodné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady

  • uživatelská znalost programů MS Word, Excel, Outlook, MicroStation/AutoCAD
  • výhodou je základní orientace v legislativě týkající se přípravy železničních staveb

Požadovaný profil

  • proaktivní přístup, analytické a systémové myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost a flexibilita
  • ochota a schopnost se dále odborně vzdělávat
  • zájem o obor a novou problematiku vysokorychlostních tratí (VRT)
  • komunikační dovednost, dobré prezentační a organizační schopnosti
  • logické myšlení a argumentace
  • ochota řešit nestandardní situace a problémy
  • schopnost organizovat, vyjednávat a řešit konflikty

Pracovní náplň

  • spolupráce na projednávání technických řešení VRT
  • definování požadavků na nově zadávané stavby VRT v rozsahu technické náplně staveb
  • řízení zakázek a koordinace činností v průběhu projekční přípravy VRT ze strany investora
  • jednání se zhotovitelem, orgány státní správy, samosprávy a veřejností
  • kontrola prováděných prací a jejich přejímky
  • řešení technických otázek přípravy VRT a případné návrhy alternativních řešení
  • spolupráce s experty ze zahraniční (SNCF a DB)
  • týmová práce s velkými požadavky na komunikační dovednosti.

Nabízíme

  • smluvní mzdu
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týdně
  • 6 týdnů dovolené
  • jízdní výhody ČD
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • možnost dalšího vzdělávání, včetně jazykového

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— Již 18 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými více než 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.