Manažer stavby vysokorychlostních tratí (VRT)

Druh PPV

  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s tříměsíční zkušební lhůtou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště

  • Olomouc

Možný nástup

  • Ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání

  • VŠ technického směru
  • Znalost cizího jazyka výhodou (AJ, NJ, FR)

Požadovaná praxe

  • zkušenosti s pozemním stavitelstvím vítána
  • znalost stavebního zákona vítána
  • zkušenosti s činností na dráze vítány
  • praxe s vedením/řízením zakázek výhodou

  Požadovaný profil

  • proaktivní přístup, analytické a systémové myšlení
  • zodpovědnost, samostatnost a flexibilita
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • logické myšlení a argumentace
  • ochota řešit nestandardní situace a problémy
  • schopnost organizovat, vyjednávat a řešit konflikty
  • ochota a schopnost se dále odborně vzdělávat, zájem o obor

      Kvalifikační předpoklady

  • uživatelská znalost programu: Word, Excel, Outlook, CAD (MicroStation nebo AutoCAD)
  • výhodou je základní orientace v legislativě týkající se staveb drah
  • výhodou je znalost principů Building Information Modeling nebo Building Information Management (BIM)

Pracovní náplň

  • Vedení a příprava investičních staveb v pozici hlavního inženýra stavby vysokorychlostních tratí
  • Řízení zakázek vztažených ke konkrétními úseku vysokorychlostní trati na rameni Praha – Brno – Ostrava v průběhu projekční přípravy
  • Účast na výrobních poradách a projednávání připravované investice se samosprávami
  • Vedení jednání se zhotoviteli dokumentací, orgány státní správy, samosprávy a veřejností
  • Kontrola prováděných prací a jejich přejímky
  • Řešení technických problémů při přípravě
  • Jedná se o týmovou práci s velkými požadavky na komunikační dovednosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní státní organizace
  • možnost rozšíření znalostí v rámci drážní problematiky
  • 6 týdnů dovolené
  • pracovní dobu 37,5 hod/týdně
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na životní a penzijní pojištění aj.

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými více než 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.