IT Service Desk na DPČ či DPP, v případe zájmu HPP

Hledáš dlouhodobou brigádu ke studiu na vysoké škole? Nebo je pro tebe vhodnejší pracovat mimo standardní denní pracovni dobu?

Hledáme nové kolegy do týmu IT Service Desku.

Druh PPV:

  • Dohoda o pracovní činnosti / Dohoda o provedení práce / Pracovní poměr (Na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Odměna u dohod ve výši 180 Kč/hod.

Pracoviště:

  • Praha 1, V Celnici 1028/10

Možný nástup:

  • ihned

Požadované vzdělání:

  • juniorní pozice
  • vhodné pro studenty

Plán směn:

  • Pracovní Den Odpolední 15:00 – 20:00
  • Pracovni Den Noční 20:00 – 07:00
  • Víkend Denní 07:00 – 19:00
  • Víkend Noční 19:00 – 07:00

Kvalifikační předpoklady:

Používáme různé nástroje:

  • Outlook
  • JIRA
  • Zabbix
  • Intranet

Pokud s nimi máš už zkušenost, budeš to mít jako výhodu, ale není to podmínkou. Vše tě víme rychle a jednoduše naučit, není to vůbec složité.

Požadovaný profil - co od Tebe čekáme:

  • Časovou flexibilitu. Práce je převážně noční a víkendy.
  • Dobrou komunikaci. Tvoje pozice není technická, ale musíš jasně a stručně popsat požadavek či problém.
  • Znalost práce na PC a základní přehled o IT. Nehledáme IT specialistu s 10 lety praxe, ale čekáme, že to umíš s kancelářskými aplikacemi a naučíš se pracovat v nových nástrojích.
  • Spolehlivost, samostatnost a zodpovědný přístup. V práci ti dáme jistou míru volnosti.
  • Na oplátku ale čekáme, že pokud ve 3 rano bude třeba řešit požadavek, budeš to řešit hned a nenecháš to na ranní směnu. Když si nebudeš vědět rady, poradí ti kolega na telefonu.

Pracovní náplň - co budeš dělat:

  • Komunikovat se zákazníky a technickými týmy přes e-mail, telefon a další nástroje.
  • Zadávat požadavky a incidenty do systému a posílat žádosti na další úrovně podpory.
  • Pracovat s programem, který monitoruje stav IT infrastruktury.

Nabízíme v případě uzavření pracovního poměru:

U PP:

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

U DPČ a DPP:

  • Úvazek na – 180 Kč/h.
  • Pokud tě práce bude bavit, tak u nás můžeš začít kariéru v IT.
  • Směny ti naplánujeme podle tvých možností.
  • Zázemí velké státní organizace, přátelský a pohodový tým.

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— Již 19 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými více než 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.