Systémový specialista - Odbor nabývání majetku - SŽ Facility

Druh pracovního poměru

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok

Pracoviště

  • Ke Štvanici 656/3, Praha 8

Možný nástup

  • ihned

Požadované vzdělání

  • SŠ, VOŠ, VŠ ekonomického, technického nebo právního směru

Požadovaná praxe

  • orientace v problematice katastru nemovitostí
  • znalost drážního prostředí výhodou

Kvalifikační předpoklady

  • zkušenost s uzavíráním smluvní dokumentace o převodu nemovitého majetku
  • znalost práce na PC (MS Office, MS Excel), Outlook

Požadovaný profil

  • zodpovědnost, samostatnost, koordinační schopnosti, analytické myšlení, schopnost vlastního úsudku
  • ochota učit se nové věci, hledat jejich řešení
  • dobré komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • týmová spolupráce

Pracovní náplň

  • administrace procesu uzavírání smluvní dokumentace o převodu nemovitého majetku
  • komunikace s prodávajícími (fyzickými a právnickými osobami, jinými státními subjekty)
  • koordinace činností v rámci naší organizace
  • příprava podkladů vedení společnosti
  • spolupráce na majetkových projektech, jejich řešení
  • kontrolní činnost

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po šesti městi příspěvek na penzijní spoření aj.

CO JE SPRÁVA ŽELEZNIC, STÁTNÍ ORGANIZACE?
— již více než 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách
— Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
— Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
— Se svými cca 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.